hayat tasarımdır

Sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için çalışıyoruz .

Akmir - Hakkımızda Sayfası
20
Yıllık tecrübe
1000
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
1000
Projelerimiz
2
Ödüllerimiz

20 yılı aşan matbaa tecrübelerimizle Akmir Kutu Koli ve Matbaacılık olarak, sektördeki yeniliklere öncülük edip hep bir adım önde olmayı hedefledik. Yaptığımız ihracat ve ithalatlarda müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında oldu. Müşteri odaklı yaklaşımlarımız ve geniş imalat parkurumuzla; pazarlamadan üretime, kaliteden şaşmadan ilk günkü heyecanımız ve azmimizle hizmet vermekteyiz. Firmamız; kutu ve koli türünde sektörün içinde olan birçok ürünü imal etmektedir.

Akmir Kutu olarak bütün bu tecrübe ve birikimlerimizle kaliteli iş anlayışına, üretim ve ticaretlerimize devam etmekteyiz...

Uzmanlığımız

NELER YAPARIZ?

kutu koli

Oluklu mukavva malzemesiyle üretilen kolilerin farklı özelliklere göre uygun kalite ve çeşitleri bulunmaktadır. Kullanılacak sektör ve ürünün yapısına göre kolinin kalitesi ve işlevsel özelliklerinin belirlenmesi gerekir.

ofset baskılı koli

Ürettiğimiz Özel Tip Kutu Çeşitleri E-Ticaret Kutuları, Baskısız Kraft Kutu, Fantezi Kutu, Mukavva Sıvamalı Kutu, Hediye Kutusu, Promosyon Kutusu vb. kutular.

flexo kutu

Oluklu mukavva kutuların içinde kullanılan, istenildiği kadar göz sayısında üretilen ayırıcı malzemedir. Tek tek paketlenmesi gereken ürünleri, koruyucu gözler içine alarak, aynı ambalaja güvenli olarak konulmasını sağlar.